BARRACUDA CS Професійний засіб для видалення бетону 5 л

Цена: 1072 грн
Количество: 

BARRACUDA CS Професійний засіб для видалення бетону, будівельних розчинів                                            концентрат, посилена версія 1л
штрих-код 4820166790050
ящик 9шт
концентрат, посилена версія 5л
штрих-код 4820166790098
ящик 2шт
Вже немає необхідності користуватися засобами на основі токсичних кислот
Barracuda не змінює фізико-технічних властивостей матеріалу оброблених поверхонь
В робочих концентраціях засіб не визиває шкірно-подразнючої дії
Універсальний засіб для видалення бетону, цементу, заповнювача швів, штукатурки з різних поверхонь, також видаляє висоли з цегляної кладки. Не містить мінеральних кислот. Не спричиняє корозію. Безпечний для каменю, цегли, плитки, металу, фарби, пластику, гуми, скла, тощо.
Використовується для очищення поверхонь зовні та в середині приміщень (в т.ч. фасадів).
Рекомендації по застосуванню: Рівномірно нанесіть засіб на забруднену поверхню та потріть щіткою, змийте водою. При сильному забрудненні, або для видалення іржі з поверхні, нанесіть засіб й залиште на 5-10 хвилин. При необхідності обробіть повторно. Використовуйте засіб декілька разів. Змивається водою, не потребує нейтралізації. Важливо! Не застосовувати на полірованому мармурі.
Рекомендації по розведенню:
 При легкому забрудненні поверхні – розбавте 1:6
 При помірному забрудненні поверхні – розбавте 1:4
 При сильному забрудненні поверхні – розбавте 1:2
 При дуже сильному забруднені поверхні - розбавте 1:1, або концентрат.
Заходи безпеки: Не пити. Запобігати потраплянню в очі, на подразнені ділянки тіла. Безпечний для шкіри рук. В разі потраплянні в очі, ретельно промити водою.
Склад: Proprietary patented blend – Ureaphilhydrochloricum, вода демінералізована, SynTech, допоміжні речовини, аніонні ПАР< 7%.
Термін придатності: 24 місяці, зберігати в герметичній упаковці при температурі від
-20°С до + 45°С
Оригінальний продукт, «Environmental Manufacturing Solutions», Прогрес Серкл 7705, Мельбурн, Флорида 32904, США. Усі права захищені. SynTech, а також інші бренди EMS і назви продуктів є торговою маркою компанії «Environmental Manufacturing Solutions». Всі інші бренди є торговими марками її відповідних компаній. Виробник та дистриб’ютор в Україні ПП «МАЛЬВА-СТ», 02156, м. Київ, вул. Кіото 27, +380445373438 (багатоканальний).

Производитель: ЧП " Мальва-СТ" Украина
Вес: 5 кг