ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ

Показати
Сортувати:

Burobox

Панель Burobox широко використовується в офісних будівлях.   Вона може бути покрита текстильної плиткою, використовуваної з покриттям підлоги.   Склад: Панель Burobox склада..

0.00 грн.

Burobox M0

Панель Burobox M0 широко використовується в офісних будівлях. Він може бути покритий текстильної плиткою, що використовується з напольним покриттям. Склад:Панель Burobox M0 складається з ..

0.00 грн.

Buropac

Панель Buropac була спеціально розроблена для використання в офісах і комп'ютерних залах. Ця панель також рекомендується для приміщень з немагнітними вимогами. Підходить для всіх покриттів, щ..

0.00 грн.

Gammabox

Панель Gammabox була спеціально розроблена для задоволення вимог технічних, інформаційних і наукових приміщень. Підходить для всіх покриттів, що використовуються з настилом доступу, за винятко..

0.00 грн.

Зміцнювач бетону DI FLOOR – DI STONE 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI STONE дозволяє отримати поверхні високої зносост..

2.00 грн.

Зміцнювач бетону сухий DI FLOOR – DI COLOR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять мінеральні добавки, синтетичні абразиви, цемент та спеціальні добавки, що надає продукту відмінних якостей у плані довговічності, а також яскравого інтенсивного к..

2.00 грн.

Зміцнювач сухий DI FLOOR – DI COR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI COR дозволяє отримати поверхні високої зносостій..

2.00 грн.

Змічнювач бетону сухий DI FLOOR – DI TOP 25 кг.

Сухі зміцнювачі DI FLOORНаносяться на поверхню свіжоукладеного бетону з метою підвищення зносостійкості, виключення пилоутворення, стійкості до статичних і динамічних навантажень, удароміцності промис..

2.00 грн.

Сухий зміцюнювач DI FLOOR – DI METAL 25 кг.

DI METAL рекомендується для підлог, призначених витримувати постійні та високі навантаження: склади з інтенсивним переміщенням, машинобудівна промисловість, цехи деревообробки, рух транспорту на гусен..

2.00 грн.

ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ