ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ

Показати
Сортувати:

Зміцнювач бетону DI FLOOR – DI STONE 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI STONE дозволяє отримати поверхні високої зносост..

2.00 грн.

Зміцнювач бетону сухий DI FLOOR – DI COLOR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять мінеральні добавки, синтетичні абразиви, цемент та спеціальні добавки, що надає продукту відмінних якостей у плані довговічності, а також яскравого інтенсивного к..

2.00 грн.

Зміцнювач сухий DI FLOOR – DI COR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI COR дозволяє отримати поверхні високої зносостій..

2.00 грн.

Змічнювач бетону сухий DI FLOOR – DI TOP 25 кг.

Сухі зміцнювачі DI FLOORНаносяться на поверхню свіжоукладеного бетону з метою підвищення зносостійкості, виключення пилоутворення, стійкості до статичних і динамічних навантажень, удароміцності промис..

2.00 грн.

Сухий зміцюнювач DI FLOOR – DI METAL 25 кг.

DI METAL рекомендується для підлог, призначених витримувати постійні та високі навантаження: склади з інтенсивним переміщенням, машинобудівна промисловість, цехи деревообробки, рух транспорту на гусен..

2.00 грн.

ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ