ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ

Показати
Сортувати:

Аренда Опалубка ABS-пластика для колонн квадратная 40*40 см h 3 м Geoplast

Висота колони 3 мМожливо наращування  по висотiВисота одного елемента 75 смЛегко   переноситься та встановлюється двома робочими у важкодоступних для техніки мiсцяхНе потрiбна спец. тех..

45158.00 грн.

Б/у Опалубка АБС-пластика для колон квадратна 60*60 см h 3 м Geoplast

Б/уОпалубка АБС-пластика для колон квадратна 60*60 см., h 3 м GeoplastБагаторазова секційна колона - 100 циклів заливки;Висота колони 3м.;Висота одного елемента 75 см;Загальна вага колони в зборі -119..

63004.00 грн.

Оренда пластикової опалубки круглих колон діаметром 25 см

Висота колони 3 мМожливо наращування  по висотiВисота одного елемента 60 смЛегко   переноситься та встановлюється двома робочими у важкодоступних для техніки мiсцяхНе потрiбна спец. тех..

750.00 грн.

СО 199 - Оренда шліфувальної машини

Мозаїчно-шліфувальна машина, опис і характеристики Мозаїчно-шліфувальні машини призначені для обробки покриттів підлог з бетону, різних видів природного та штучного каменю, мозаїчних підлог і спе..

500.00 грн.

ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ

Оренда будівельного обладнання (Київ)

У порівнянні з придбанням дорогої техніки і спецмашин оренда будівельного устаткування набагато вигідніше в плані вартості послуги і витрат часу.


Спрощує користування послугою швидке складання договору на оренду обладнання з зазначенням всіх важливих нюансів.

У замовника є можливість підібрати техніку під певні цілі.

Орендарям можна не турбуватися про доставку обладнання, його налагодження та ремонті.

Це широкий вибір пропонованого устаткування. Зазвичай на сайті надійних компаній завжди в наявності все необхідне для зведення об'єктів, що будуються. Закуповувати дорогий інструмент і обладнання - не по кишені для невеликих підприємств і будівельних фірм, тому будь-яка компанія вважатиме за краще скористатися такою економною і популярною послугою, як оренда будівельного устаткування в Києві.

Підприємству завжди вигідніше взяти обладнання в оренду - при цьому не потрібно піклуватися про зберігання габаритної техніки, займати нею місця в цеху або на об'єктах.


Оренда будівельного обладнання Україна

Багато підприємств пропонують якісне та надійне будівельне обладнання в оренду (Київ) - це сертифіковані пристрої та механізми з гарантією довговічною і стабільної роботи. Найвигіднішими будуть пропозиції, в умовах яких передбачені знижки на погодинну оренду: це можливість заощадити кошти і замовити техніку тільки на певний час.