ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ

Показати
Сортувати:

Пластикова опалубка квадратних колон 40*40 см

Висота колони 3 мМожливо наращування  по висотiВисота одного елемента 75 смЛегко   переноситься та встановлюється двома робочими у важкодоступних для техніки мiсцяхНе потрiбна спец. тех..

250.00 грн.

Пластикова опалубка квадратних колон 60*60см

Висота колони 3 мМожливо наращування  по висотiВисота одного елемента 75 смЛегко   переноситься та встановлюється двома робочими у важкодоступних для техніки мiсцяхНе потрiбна спец. тех..

220.00 грн.

Гибочний верстат GocMakSan B45 (Туреччина)

Верстати для гнуття для арматури призначені для інтенсивного використання на виробництві та будівництві. Рубочний верстат GOCMAKSAN для гнуття арматури серії В призначений для гнуття та рубки прутків ..

350.00 грн.

Елемент внутриішнього кута стінової пластикової опалубки

100 циклiв заливкипонад легка опалубкавага щита 3,85кгрозмiр 30*10*60навантаження на опалубку 60 kN/ m2Висока якість-зроблено в ІталіїМожливо нарощування по висотіматеріал-пластик..

1666.00 грн.

Оренда пластикової опалубки круглих колон діаметром 25 см

Висота колони 3 мМожливо наращування  по висотiВисота одного елемента 60 смЛегко   переноситься та встановлюється двома робочими у важкодоступних для техніки мiсцяхНе потрiбна спец. тех..

150.00 грн.

Рубочно-гибочний верстат OFMER TP 38/45 (Італія)

Рубочний верстат для різання арматури взяти в оренду в КиєвіРубочний верстат обладнаний ножицями і розроблений для гнуття та рубки арматури. Будівельна компанія «МальваСТ» пропонує верстати для рубки ..

450.00 грн.

СО 199 - Оренда шліфувальної машини

Мозаїчно-шліфувальна машина, опис і характеристики Мозаїчно-шліфувальні машини призначені для обробки покриттів підлог з бетону, різних видів природного та штучного каменю, мозаїчних підлог і спе..

350.00 грн.

ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ

Оренда будівельного обладнання (Київ)

У порівнянні з придбанням дорогої техніки і спецмашин оренда будівельного устаткування набагато вигідніше в плані вартості послуги і витрат часу.


Спрощує користування послугою швидке складання договору на оренду обладнання з зазначенням всіх важливих нюансів.

У замовника є можливість підібрати техніку під певні цілі.

Орендарям можна не турбуватися про доставку обладнання, його налагодження та ремонті.

Це широкий вибір пропонованого устаткування. Зазвичай на сайті надійних компаній завжди в наявності все необхідне для зведення об'єктів, що будуються. Закуповувати дорогий інструмент і обладнання - не по кишені для невеликих підприємств і будівельних фірм, тому будь-яка компанія вважатиме за краще скористатися такою економною і популярною послугою, як оренда будівельного устаткування в Києві.

Підприємству завжди вигідніше взяти обладнання в оренду - при цьому не потрібно піклуватися про зберігання габаритної техніки, займати нею місця в цеху або на об'єктах.


Оренда будівельного обладнання Україна

Багато підприємств пропонують якісне та надійне будівельне обладнання в оренду (Київ) - це сертифіковані пристрої та механізми з гарантією довговічною і стабільної роботи. Найвигіднішими будуть пропозиції, в умовах яких передбачені знижки на погодинну оренду: це можливість заощадити кошти і замовити техніку тільки на певний час.