БЕТОННІ ЗАВОДИ

Показати
Сортувати:

Бетонна установка TORRE б/в (12-14 м3)

Бетонозмішувальна установка TORRE б/в на (12-14 м3)З піскоструйною обробкою, перефарбована, проведено техогляд, силос перефарбований.Бетонна установка з турбоміксером, зносостійкими бічними поверхнями..

1.00 грн.

Мобільний бетонний завод Omega Concrete Mixer OM 10

ОПИСНа автошасі (вантажний автомобіль) 2022-2023 Western Star 4700SB, Detroit Diesel 435Hp13Ltr, (або аналог) змонтований мобільний бетонний завод OMEGA ОM ⁇ 10 розташовані бункери для інертних наповн..

1.00 грн.

Мобільний бетонний завод б/у, новий Cemen Tech (США)

Компанія Cemen Tech Inc. (США) - найбільший і найвідоміший виробник мобільних бетонних систем об'ємного дозування і послідовного змішування в світі. Це свідчення лояльності клієнтів по всьому світу, н..

1.00 грн.

БЕТОННІ ЗАВОДИ

Бетонні заводи - надійні помічники в будівництві


Сьогодні в будівництві найпоширеніший матеріал - це бетонний розчин. З нього роблять плити перекриття, бетонують фундаменти для будівель і споруд, використовують для монолітного будівництва і т.п. В залежності від розташування об'єкта будівництва, може виникнуть ситуація при якій замість придбання готового бетону краще розглянути варіант оренди або купівлі мобільного бетонного заводу по виготовленню бетону.

Види бетонних заводів

За ступенем мобільності бетонні заводи поділяються на:


1) Стаціонарний бетонний завод: постійно діючі та інвентарні (збірно-розбірні). Інвентарні перебазовуються на новий майданчик по закінченню будівництва.
Бетон переважно виробляється на стаціонарних заводах. Завдяки розміщенню у великих населених пунктах забезпечується оптимальна ціна і швидка доставка бетону. Доцільність придбання бетону залежить від того, в якому радіусі від об'єкта знаходиться бетонний завод.
Стаціонарний бетонний завод в оренду зазвичай не здається. У тому випадку, якщо в певному районі планується велике будівництво, можна розглянути варіант придбання бетонного заводу. Представлені на ринку повноцінні стаціонарні заводи, так і міні бетонні заводи. Якщо об'єкт знаходиться на відстані і кількість таких об'єктів велика, то ефективне рішенням є мобільний бетонний завод.

2) Пересувний бетонний завод. Їх можна розділити на два види: мобільні бетонні заводи на рамі і мобільні бетонні заводи на шасі.
Для бетонування великої кількості територіально роз'єднаних об'єктів, які віддалені від стаціонарних заводів, застосовуються пересувні бетонні заводи.
В Україні в останні роки активізувалося будівництво доріг і сільськогосподарських комплексів, які далеко від великих населених пунктів. З урахуванням того, що зазвичай це невеликі за обсягом, розрізнені об'єкти, мобільні бетонні заводи на шасі є сучасним і економічно ефективним способом забезпечення будівництва бетоном.

Мобільні бетонні заводи на рамі переважно використовуються в якості приоб'єктних заводів, які легко переміщуються з місця на місце.

Мобільний бетонний завод на трейлері виконує ряд функцій:

  • Виробник бетону + міксер. Так як, перебуваючи на трейлері, установка з виробництва не вимагає монтажу-демонтажу, вона може легко переміщатися по будівельному майданчику. Подаючи бетон в будь-якому необхідному місці;
  • Стаціонарний бетонний завод. Мобільний бетонний завод самостійно не доставляє бетон, замість нього це здійснюється міксерами;
  • Приоб'єктний бетонний завод. Устаткування працює в поєднанні з парним бетононасосом.

Купивши мобільний бетонний завод виробництва компанії Cemen Tech Inc., Ви забезпечите ряд переваг в порівнянні з придбанням готового бетону, а саме:


1) Надійність:
- Компанія CemenTech - компанія створена в США більше 60 років тому. Є одним з найбільших виробників систем об'ємного дозування і послідовного змішування. Устаткування застосовується на всіх континентах. І характеризується довговічністю, зручністю та може застосовуватися для вирішення широкого кола завдань.
2) Стабільність:
- при належному забезпеченні витратними матеріалами, завод може працювати цілодобово;
3) Гнучкість:
- Завод може застосовуватися в умовах відсутності електрики. Для виробництва бетону необхідно дизельне пальне;
- Мобільний бетонний завод Cementech, після одного завантаження, може протягом дня під'їхати на кілька будівельних майданчиків і забезпечити їх якісним бетоном. До того ж, бетон може бути виготовлений відповідно до вимог встановленої на кожному з об'єктів;
4) Економічність:
- Транспортування готового бетону на велику відстань обходиться дорожче, ніж доставка піску, цементу, пластифікаторів і виготовлення з них бетону на місці;
- Для виробництва бетону безпосередньо на об'єкті, потрібно менше пластифікаторів;
5) Якість:
- На місці контролюється якість і склад виробленої бетонної суміші. У разі необхідності, Ви легко можете внести зміни в рецептуру, а також здійснити заміну компонентів.

Для того, що б бетонний завод купити новий, необхідно істотне фінансування. І одним із способів вирішення є оренда мобільного бетонного заводу на тривалий час. Наша компанія має позитивну практику, коли бетонний завод в оренду здається з оператором / механіком, який кваліфіковано управляє сучасним обладнанням. Здійснивши бетонного заводу оренду, Ви отримуєте істотну економію коштів і високу якість бетону на будівельному майданчику.

Якщо Ви розглядаєте можливість купити бетонний завод в Україні, пропонуємо Вам вивчити питання покупки мобільного бетонного заводу в Україні, виробництва компанії Cemen Tech Inc. Сучасний мобільний бетонний завод купити можна у офіційного дилера Cemen Tech Inc. - компанії «Мальва-СТ».
Компанія «Мальва-СТ» - це в першу чергу будівельна компанія, яка спеціалізується на монолітних роботах. Ми маємо практичний досвід роботи на обладнанні Cemen Tech Inc. У нас Ви отримаєте вичерпну інформацію про застосування обладнання Cemen Tech Inc.

Дякуємо Вам за те, що прочитали нашу статтю.

Звертайтеся до нас і Ви отримаєте кваліфіковану консультацію по мобільним бетонним заводам. Ми допоможемо Вам купити або орендувати мобільний бетонний завод на вигідних умовах.