ГРИБКИ, ЦВІЛЬ

Показати
Сортувати:

Fortis PL. Засіб для очищення пластику від цвілі, бруду. 0,5 л

Fortis PL.  Очищення пластику  від цвілі, бруду. Запатентований засіб для швидкого видалення цвілі, грибків і очищення пластикових поверхонь (полівінілхлорид, поліуретан, пінопласт ..

215.00 грн.

Fortis. Засіб для видалення цвілі. Зовнішні роботи 1 л.

Fortis.  Видалення цвілі.  Зовнішні роботи 1 л. Пробіотичний засіб для очищення від рослинних забруднень і атмосферних опадів та інше.  Застосовується для очищення житлових і не..

345.00 грн.

Fortis. Засіб для видалення цвілі. Зовнішні роботи 2 л.

Fortis.  Видалення цвілі.  Зовнішні роботи 2 л. Пробіотичний засіб для очищення від рослинних забруднень і атмосферних опадів та інше.  Застосовується для очищення житлових і не..

575.00 грн.

Fortis. Засіб для видалення цвілі. Зовнішні роботи 5 л.

Fortis.  Видалення цвілі.  Зовнішні роботи 5 л. Пробіотичний засіб для очищення від рослинних забруднень і атмосферних опадів та інше.  Застосовується для очищення житлових і не..

1184.00 грн. 980.00 грн.

Xtreme. Засіб для попередження появи грибка, цвілі 2л

Xtreme.  Попередження появи грибка, цвілі Інноваційний американський засіб для екологічно- безпечного попередження появи грибків, лишайників, хвороботворних бактерій і цвілі. Застосо..

365.00 грн.

Xtreme. Засіб для видалення цвілі і грибка. Внутрішні роботи 0,5 л

Xtreme.  Видалення цвілі і грибка.  Внутрішні роботи Американський засіб для знищення цвілі, грибків, мохів, а також видалення неприємних затхлих запахів.  Завдяки інноваційній ф..

225.00 грн.

Xtreme. Засіб для попередження появи грибка, цвілі 5л

Xtreme.  Попередження появи грибка, цвілі Інноваційний американський засіб для екологічно- безпечного попередження появи грибків, лишайників, хвороботворних бактерій і цвілі. Застосо..

966.00 грн.

ГРИБКИ, ЦВІЛЬ

Проблема появи грибка на різних поверхнях знайома нехай не кожному, але багатьом. Хтось зіткнувся з цим явищем в процесі ремонтних робіт, хтось виявив незрозумілі плями в період зміни сезону за вікном. Зовні ця проблема може виглядати по-різному:

 • вологі ділянки сірого або зеленуватого кольору;
 • ділянку з дрібними чорними точковими вкрапленнями;
 • своєрідні мохові нарости на поверхні стін.

Щоб зрозуміти, як з цим боротися бажано з'ясувати причини і тільки після цього вибирати підходяще засіб для видалення цвілі.

Причини утворення грибка на стінах

Основний фактор, який створює ідеальні умови для поширення цвілі є високий рівень вологості і погана вентиляція приміщення:

 • нерегулярне провітрювання;
 • щільно зачинені двері ванної кімнати;
 • неякісно встановлені віконні і дверні рами;
 • постійні перепади температури.

І це далеко не весь список факторів, що створюють ідеальні умови для появи грибка. Незалежно від обсягу ураженої ділянки потрібно терміново вирішувати проблему, інакше наслідки можуть бути дуже неприємними. Якщо вчасно не застосувати засіб очищення від грибка, то він з величезною швидкістю пошириться по всій поверхні. Це не тільки візуально не приємне видовище, а й реальна загроза для здоров'я всіх, хто знаходиться в даному приміщенні.

Видалення цвілі в квартирі

Як і будь-яку іншу проблему, видалити цвіль безпечно можна двома способами - довірити цю справу відповідним фахівцям або ж вирішити цю задачу своїми силами. Для тих, хто вирішив зупинитися на другому варіанті пропонуємо ознайомитися з кількома порадами.

Почнемо з того, що спочатку рекомендується реально оцінити ділянку і ступінь ураження. Від цього залежить не тільки вибір кошти для видалення цвілі, але і ряд інших супутніх дій. Отже, що не слід упустити:

 • обов'язково зняти грибковий шар з поверхні;
 • обробити ділянку підходящим засобом для видалення цвілі;
 • застосувати протигрибкові засоби для уникнення повторного появи;
 • виключити провокуючі фактори утворення цвілі.

Якісне виконання цих пунктів дозволить не тільки позбутися від грибка, але і убезпечити себе від цієї проблеми в майбутньому.
Засіб очищення від грибка - відмінне рішення проблеми. Його застосування дозволить позбутися від бактерій і мікробів на стінах приміщення, убезпечити мешканців від можливих проблем зі здоров'ям, прибрати недоліки візуального прояву цвілі. За рахунок підбору якісного кошти, Ви без проблем видаліть безпечно цвіль і на довгі роки забудете про це неприємне явище.