ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Показати
Сортувати:

Xtreme Aqua. Засіб для попередження цвітіння водойм 5 л

Xtreme Aqua. Дезинфекція, попередження, цвітіння водойм 5 л.Професійний засіб для знищення широкого спектру патогенних мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибів) та водоростей. Підсилює очищення води..

678.00 грн. 678.00 грн.

Xtreme Kitchen Засіб для дезінфекції видалення запахів гнилі цвілі вогкості 500 мл

ЗА УМОВИ КУПІВЛІ 10 (ДЕСЯТИ) ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ XTREME 100 МЛ ВИ ОТРИМУЄТЕ:- БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ;- ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ XTREME 100 МЛ В ПОДАРУНОК.Xtreme Kitchen. Екологічний засіб для дезінфекції т..

195.00 грн. 195.00 грн.

Xtreme. Видалення запахів і дезінфекція 0,5л

Xtreme.  Видалення запахів і дезінфекція Американський екологічний засіб для дезінфекції та дезодорації (видалення неприємних запахів).  Інноваційна формула на основі вегетативних бак..

201.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,1л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

60.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,5л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

201.00 грн. 210.00 грн.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Турбота про здоров'я дуже важлива і мова йде не тільки про своєчасне і грамотному лікуванні, але і про профілактику вірусних та бактеріальних інфекцій. Захистом від небажаного контакту з патогенами стане антисептик для рук. Вибір дуже широкий і в лінійці засобів для дезінфекції ви знайдете антисептики для особистого використання.

Чому так важливо використовувати антисептики


Кожен день людина змушена контактувати з різними поверхнями. У громадському транспорті, в магазині і на роботі нас чекає безліч шкідливих мікроорганізмів. Захистити себе і близьких допоможе застосування антисептичних засобів.

Найважливіші переваги антисептиків:

  • не вбираються в шкіру і вбивають мікроорганізми тільки на її поверхні;
  • використання антисептиків дозволяє зберігати руки чистими протягом всього дня;
  • упаковка може бути зовсім маленькою і поміщатися в сумочку, а великий флакон можна тримати на робочому місці або поставити в приміщеннях загального користування;
  • завдяки тому, що до складу антисептиків не входить хлор після нанесення засіб не потрібно змивати, вони повністю висихають протягом декількох секунд після нанесення;
  • упаковки антисептика вистачить надовго, так як для видалення шкідливих бактерій досить 4-хлімерного шару.

Антисептики стали популярні вже дуже давно і за цей час з'явилося безліч міфів про їх використання, які не мають ніякого відношення до реальності.

Багато хто вважає, що антисептик пересушує шкіру, так як в його склад входить спирт. Це не вірно, справа в тому, що антисептичний засіб складається не тільки зі спирту. Склад антисептиків збалансований і в нього входять зволожуючі компоненти, нейтралізуючі негативний вплив спирту на шкіру.

Ще одна помилка - антисептик не може замінити мило. Це не зовсім так, мило використовується разом з водою і тому видаляє не тільки бактерії, але і бруд.

Чим більше використовувати антисептик, тим чистіше стане поверхню або руки - це теж неправда, для очищення будь-якій поверхні досить зовсім невеликої кількості засобу.

Напевно, саме небезпечна помилка, що стосуються використання антисептичних засобів, - замінювати ними препарати для боротьби з прищами і взагалі намагатися лікувати ними висипання на шкірі. Використовувати антисептики можна тільки за прямим призначенням, дотримуючись інструкції на упаковці.

Антисептики дуже корисний і зручний для застосування продукт, його використання захистить вас і ваших близьких від більшості захворювань, які передаються контактним шляхом.

Xtreme дезінфікуючий і очищаючий засіб (детальний опис)


Висновок CЕC


Висновок Інституту мікробіології і вірусології Академії Наук України про застосування засобу Xtreme в якості дезинфікуючого засобу по відношенню до вірусу грипу типу A H1N1, до яких відноситься і SARS-CoV-2