ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Показати
Сортувати:

Xtreme. Видалення запахів і дезінфекція 0,5л

Xtreme.  Видалення запахів і дезінфекція Американський екологічний засіб для дезінфекції та дезодорації (видалення неприємних запахів).  Інноваційна формула на основі вегетативних бак..

135.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,1л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

76.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,1л (гурт)

ЗА УМОВИ КУПІВЛІ 10 (ДЕСЯТИ) ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ XTREME 100 МЛ ВИ ОТРИМУЄТЕ:- БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ;- ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ XTREME 100 МЛ В ПОДАРУНОК.Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xt..

56.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,1л (роздріб)

ЗА УМОВИ КУПІВЛІ 10 (ДЕСЯТИ) ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ XTREME 100 МЛ ВИ ОТРИМУЄТЕ:- БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ;- ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ XTREME 100 МЛ В ПОДАРУНОК.Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xt..

76.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,5л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

191.00 грн.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Турбота про здоров'я дуже важлива і мова йде не тільки про своєчасне і грамотному лікуванні, але і про профілактику вірусних та бактеріальних інфекцій. Захистом від небажаного контакту з патогенами стане антисептик для рук. Вибір дуже широкий і в лінійці засобів для дезінфекції ви знайдете антисептики для особистого використання.

Чому так важливо використовувати антисептики


Кожен день людина змушена контактувати з різними поверхнями. У громадському транспорті, в магазині і на роботі нас чекає безліч шкідливих мікроорганізмів. Захистити себе і близьких допоможе застосування антисептичних засобів.

Найважливіші переваги антисептиків:

  • не вбираються в шкіру і вбивають мікроорганізми тільки на її поверхні;
  • використання антисептиків дозволяє зберігати руки чистими протягом всього дня;
  • упаковка може бути зовсім маленькою і поміщатися в сумочку, а великий флакон можна тримати на робочому місці або поставити в приміщеннях загального користування;
  • завдяки тому, що до складу антисептиків не входить хлор після нанесення засіб не потрібно змивати, вони повністю висихають протягом декількох секунд після нанесення;
  • упаковки антисептика вистачить надовго, так як для видалення шкідливих бактерій досить 4-хлімерного шару.

Антисептики стали популярні вже дуже давно і за цей час з'явилося безліч міфів про їх використання, які не мають ніякого відношення до реальності.

Багато хто вважає, що антисептик пересушує шкіру, так як в його склад входить спирт. Це не вірно, справа в тому, що антисептичний засіб складається не тільки зі спирту. Склад антисептиків збалансований і в нього входять зволожуючі компоненти, нейтралізуючі негативний вплив спирту на шкіру.

Ще одна помилка - антисептик не може замінити мило. Це не зовсім так, мило використовується разом з водою і тому видаляє не тільки бактерії, але і бруд.

Чим більше використовувати антисептик, тим чистіше стане поверхню або руки - це теж неправда, для очищення будь-якій поверхні досить зовсім невеликої кількості засобу.

Напевно, саме небезпечна помилка, що стосуються використання антисептичних засобів, - замінювати ними препарати для боротьби з прищами і взагалі намагатися лікувати ними висипання на шкірі. Використовувати антисептики можна тільки за прямим призначенням, дотримуючись інструкції на упаковці.

Антисептики дуже корисний і зручний для застосування продукт, його використання захистить вас і ваших близьких від більшості захворювань, які передаються контактним шляхом.

Xtreme дезінфікуючий і очищаючий засіб (детальний опис)


Висновок CЕC


Висновок Інституту мікробіології і вірусології Академії Наук України про застосування засобу Xtreme в якості дезинфікуючого засобу по відношенню до вірусу грипу типу A H1N1, до яких відноситься і SARS-CoV-2