ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ

Показати
Сортувати:

Alucast

Alucast - це алюмінієва літня панель високої міцності. Alucast підходить для промислових і високотехнологічних установок в чистих приміщеннях, а також для розміщення з немагнітними вимогами.Панель п..

0.00 грн.

Burobox

Панель Burobox широко використовується в офісних будівлях.   Вона може бути покрита текстильної плиткою, використовуваної з покриттям підлоги.   Склад: Панель Burobox склада..

0.00 грн.

Burobox M0

Панель Burobox M0 широко використовується в офісних будівлях. Він може бути покритий текстильної плиткою, що використовується з напольним покриттям. Склад:Панель Burobox M0 складається з ..

0.00 грн.

Buropac

Панель Buropac була спеціально розроблена для використання в офісах і комп'ютерних залах. Ця панель також рекомендується для приміщень з немагнітними вимогами. Підходить для всіх покриттів, щ..

0.00 грн.

Gammabox

Панель Gammabox була спеціально розроблена для задоволення вимог технічних, інформаційних і наукових приміщень. Підходить для всіх покриттів, що використовуються з настилом доступу, за винятко..

0.00 грн.

Gammacore

Панель Gammacore відома на світовому ринку своєю якістю, дизайном і обробкою. Вона характеризується екструдованим алюмінієвим кантом, вставленим в сердечник.Ця панель була розроблена для задово..

0.00 грн.

Gammapac

Панелі Gammapac - це багатофункціональні панелі, призначені для широкого спектру застосувань. Вони підходять для всіх покриттів, що використовуються з настилом доступу. Склад:Панель Gammap..

0.00 грн.

Gammapac M0

Панелі Gammapac M0 є багатофункціональними панелі, призначені для широкого спектру застосувань.Вони широко використовуються, щоб задовольнити вимогам для поверхів доступу в висотних будівлях. ..

0.00 грн.

Minigam

Панель Minigam був розроблений для офісів, де доступна найвища версія обмежена. Панель Minigam відноситься до класу M0 (негорючий) і має товщину всього 19 мм.Він може бути покритим текстильною..

0.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIDUR

Rocland Qualidur - це суха зміцнюючої суміш для бетонних підлог, що містить корунд, фракціонований кварцовий пісок, цемент, кольоровий пігмент і спеціальні добавки. Матеріал може розподілятися по пове..

489.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIDUR HP

Qualidur HP - це неметаллический упрочнитель для поверхні бетонних промислових підлог. До його складу входять спеціально формовані й фракціоновані мінеральні наповнювачі, цемент, добавки для змішуванн..

568.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIROC

Qualiroc - це неметаллический упрочнитель поверхні бетонної підлоги. Матеріал являє собою готову до застосування суху суміш, до складу якої входить фракціонований кварцовий пісок, фарбувальні пігменти..

347.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP MASTER

Qualitop Master - це упрочнитель поверхні бетонної підлоги (топінг). До його складу входять як мінеральні, так і синтетичні наповнювачі, хімічні поліпшувачі рухливості і кольоровий пігмент. Матеріал з..

568.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP METAL HP

Серед основних переваг відзначимо надзвичайну ударну міцність цих матеріалів і високу зносостійкість до екстремальних умов експлуатації, стійкість до масел і вуглеводнів без утворення пилу.Колірна гам..

1085.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP MILLENIUM

Упрочнітель для бетонних підлог Qualitop Millenium являє собою суміш з спеціально підібраних неметалічних високоміцних наповнювачів, цементу і фарбувальних пігментів. Він наноситься на поверхню свежеу..

664.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP TERRAZZO

Після того, як стать буде залитий Qualitop Terrazzo, з'являться шліфовані і поліровані мармурові включення. Вони мають розмір від 10 до 25 мм для більшого розміру. Можна поставити Qualitop Terrazzo на..

867.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP TITANIUM

Qualitop Titanium - це суха суміш для зміцнення бетонних промислових підлог, до складу якої входять ретельно підібрані наповнювачі підвищеної міцності, високомарочний цемент, а також металева крихта. ..

605.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland ROC CURE

Roc Cure являє собою прозору рідину на основі розчинника, яка у ролі кюрінгамі для підлог. Кюрінгамі розпорошується на тільки що укладені бетонні плити, де створює тонку плівку, запечатують свіжоуклад..

260.00 грн.

Змічнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP METAL

Qualitop Metal включає до свого складу струмопровідний окислюється металевий наповнювач, цемент, пігменти і поліпшувачі укладиваемості. Розсипаний на поверхні свежеуложенного бетону, або нанесений ..

1000.00 грн.

ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ