УТЕПЛЮВАЧ

Показати
Сортувати:

Сухий зміцнювач DI FLOOR – DI QUARZ 25 кг.

Duroquartz - затверджувач, попередньо змішаний, готовий до вживання, складається із заповнювачів кварцу та цементу, вибраних за їх фізико-хімічними властивостями. DI QUARZ є продуктом, готовим до вжив..

2.00 грн.

УТЕПЛЮВАЧ

Купити якісний утеплювач для даху, стін, фасадів будинку і квартири.


Кожен з нас хоче жити в теплому і затишному будинку, де в будь-який час року панує приємна атмосфера радості і тепла. Взимку жити в теплі і не боятися високих тарифів на тепло, влітку отримувати задоволення від легкої прохолоди.

Якщо підібрати і купити утеплювач, з урахуванням індівідуальних вимог об'єкта, то система утеплення дозволяє забезпечити цілорічний комфортний мікроклімат.

Можливо Ви вважаєте, що це міф? Ні в якому разі! Практика застосування утеплювачів і численні відгуки наших клієнтів говорять нам про те, що ця реальність доступна кожному.

Приймаючи рішення про утеплення будинку, необхідно в першу чергу звернутися до компетентного фахівця. Звичайно, Ви можете і без допомоги фахівця, на основі численних відео, статей і книг прийняти рішення про утеплення. Однак, варто цінувати свій час і пам'ятати про те, що диявол криється в дрібницях. Дрібницях, які відомі професійним будівельникам завдяки багаторічним практичному досвіду.

 

Для того, що б визначитися з видом утеплювача, необхідно зрозуміти наступне:

1) Разом з фахівцем необхідно визначити, яку саме частину будівлі або приміщення ви плануєте утеплити. Утеплювач для підлоги не підійде для стін, покрівельний не підійде для стін. Зовнішній не підійде для внутрішніх і навпаки;

2) З'ясувати матеріал стін, покрівлі:

- для утеплення панельних, каркасних використовують неорганічні утеплювачі, що не потребують додаткового догляду і довговічні. Зазвичай використовують: пінопласт, пінополістирол, скловату, піноізол;

- для дерев'яних будинків використовують органічні матеріали. Екологічний будинок відмінно поєднується з екологічними утеплювачами: джут, пакля тощо.

 

3) Третє питання, яке стане перед Вами - це те, який утеплювач потрібен саме вам. Дане питання є пріоритетним, тому що велика клькість варіантів утеплювачів дозволяє максимально врахувати слабкі і сильні місця вашого будинку.

Утеплювачі відрізняються по: формі, складу, типу поверхні.

Утеплювач з поверхнею, що відбиває - це найчастіше утеплювач - добре знайомий спінений поліетилен в рулонах маленької товщини. Мета використання даного утеплювача - захист від вологи, пара, шуму. Застосовується для утеплення підлоги, в якості додаткового матеріалу.

Ще один тип утеплювача - запобігаючий утеплювач. Особливість їх у низькій теплопровідність і складі матеріалу: органічний або неорганічний. Так, органічна основа - це всім добре знайомі: шерсть, солома, пробка, целюлозна вата, деревоволокнисті плити і т.п. Оскільки вони органічні, то вони є екологічними і повністю безпечними для вас і здоров'я ваших рідних і близьких. Основний мінусом екологічного утеплювача - легкозаймистість.

Набагато більш широко на будівельному ринку представлені неорганічні утеплювачі, які мають такі відмінні характеристики:

- складається з: азбесту, шлаків, гірських порід, скла;

- шумопоглинання;

- високий рівень вологостійкості;

- довговічний (не гниє). Не вимагає регулярної заміни;

- низький рівень гіроскопічності. Волога практично не проникає в утеплювач;

- продається рулонами, плитами і в вигляді сипучих матеріалів;

- застосовується для зовнішнього і внутрішнього утеплення.

4) Після того, як Ви зрозуміли, який саме тип утеплювача вам потрібен, слід перейти до заключного моменту - визначення характеристик утеплювача.

На сьогоднішній день характеристики утеплювачів варіюються від виробника до виробника і зводяться до наступних:

- рівень теплопровідності. Даний показник визначає рівень енергозбереження. Якраз він і відображає те, на скільки буде тепло у вашому домі;

- товщина утеплювача. Даний показник і рівень теплопровідності взаємопов'язані;

- рівень паропроникності. Від нього залежить виникнення або відсутність проблем з конденсацією вологи на стінах і появою грибка на них;

- вогнестійкість. З огляду на те, що вартість житла не порівнянна з відмінністю у вартоті між більш вогнестійким та менш вогнестійким утеплювачем, бажано вибирати утеплювач з високим рівнем вогнестійкості.

При правильно підібраному утеплювачі і його установці фахівцями, він вірно прослужить вам не менше 15 років.

 

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам у виборі утеплювача і збереже не тільки гроші, але і тепло у вашому домі!