КУХНЯ

Показати
Сортувати:

BARRACUDA STONE 0,250 Очищення пам’ятників та інших виробів з каменю та граніту

Сфера використання: засіб для очищення пам’ятників, з граніту, природного каменю та бетону. Швидко та ефективно видаляє: бруд, зелень, мох, пташиний послід, сліди листя та інший бруд, що присутній на ..

162.00 грн.

BARRACUDA Універсальний засіб для очищення будівельних забруднень. 0,5 л

Компанія EMS (США) - американський виробник засобів видалення будівельних розчинів і мінеральних відкладень.  Синтетична кислота Syntech характеризується тим, що діє ефективніше традиційних ки..

195.00 грн.

BlowOut. Засіб для видалення накипу 0,5 л

Засіб швидко та ефективно видаляє накип, попереджує утворення вапняних відкладень. Не алергенний та безпечний для нержавіючої сталі, пластика, скла тощо.Сфера використання - використовується для очище..

215.00 грн.

Fortis Coffee 0,250 засіб для чищення кавомашин

Fortis Coffee Професійне очищення кава машин: кавові масла,молочні системи та нейтралізація запаху.Єфективний засіб для чищення кавомашин від кававих масел та молочної системи. Сфера використання..

148.00 грн.

FORTIS HOOKAN 0,250 мл.Професійне очищення всіх частин кальяну та нейтралізація запаху

Засіб  FORTIS HOOKAN ефективно дезінфікує, видаляє запахи та різні смаки   використаного тютюну, видаляє олійні залишки та нагар, запобігає утворенню корозії та інших наслідків куріння ..

160.00 грн.

Omni. Засіб для очищення швів від кальцію, іржі 0,5 л

Omni.  Очищення швів від кальцію, іржі Сучасний засіб для знежирення і очищення плитки і швів.  Одночасно видаляє жирові та мінеральні забруднення: вапняні нальоти, водний камінь, ві..

225.00 грн.

Synclean Hood. Засіб для очищення кухонної витяжки від жиру 0,5 л

Synclean Hood - очищення кухонної витяжки, від жиру, кіптяви, бруду. Професійний засіб без хлору, розчинників, бутилів, безпечний для шкіри.Ефективний екологічний засіб очищення витяжок, духовок та..

195.00 грн. 190.00 грн.

Synclean Антижир. Засіб для видалення жирів 0,5 л

Synclean.  Антижир. Американський  засіб для очищення і прибирання об'єктів від сильних жирових забруднень (тваринні та рослинні жири, масла, кіптява). Ефективно очищає плити, мі..

190.00 грн. 180.00 грн.

КУХНЯ