УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

Показати
Сортувати:

Сухий зміцнювач DI FLOOR – DI QUARZ 25 кг.

Duroquartz - затверджувач, попередньо змішаний, готовий до вживання, складається із заповнювачів кварцу та цементу, вибраних за їх фізико-хімічними властивостями. DI QUARZ є продуктом, готовим до вжив..

2.00 грн.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

Утеплення фасадів: матеріалита технологія.


Досвідчені будівельники тавиробники будматеріалів вважають найбільш ефективною багатошарову системуутеплення, яка складається з основної частини - утеплювача і декоративнихматеріалів з монтажними і армуючими елементами.

У сфері будівництва високуроль відіграє якість матеріалів. Адже саме завдяки якості витратних матеріалівможна забезпечити довговічність утеплення і високий рівень комфорту. У нашомукаталозі представлені надійні виробники якісно продукції, з якої Ви можетевибрати саме ту продукцію, яка максимально відповідає вашим вимогам: Ceresit,Sniezka, BudMonster, Polimin, Knauf, Anserglob та інші.

Говорячи про утепленнябудинку, ми в першу чергу маємо на увазі утеплення будинку ззовні. Як ми вже згадали, система утепленняповинна бути багатошаровою. Складається вона з наступних елементів:

1) Утеплювач. Він ділитьсяна такі основні категорії:

- Пінопласт. У пінопластуосновна перевага - низька ціна. Тому він користується великим попитом вукраїнців. Головний недолік - виділення токсичних речовин при його горінні;

- Екструдованийпінополістирол. Він характеризується високим рівнем теплоізоляції і легкою вагою.Легка вага особливо важлива, коли миговоримо про теплоізоляцію висотних будівель;

- Мінеральна вата. Маєвисокий коефіцієнт теплопровідності. Залежно від виду мінеральної (проведена зіскловолокна, базальтова, мінеральна) варіюється шумопоглинання, а також рівеньвогнестійкості. Завдяки цьому одночасно забезпечується як тепло в будинку, такі комфортна тиша.

 Більш детально проутеплювачі описано в підрозділі «Утеплювач»

2) Декоративно-захисний шар,виготовлений з штукатурних сумішей, і клею для утеплювачів. Клей підбирають взалежності від: виду обраного утеплювача, стійкості до статичного навантаженняі адгезійних властивостей. Готують клейовий розчин відповідно до інструкціївиробника. Сухий інгредієнт розводиться згіднопропорції і ретельно розмішується міксером. Отриману суміш додатково водою неможна розводити.

Наносити клейову суміш задопомогою таких дій:

- суцільним способом. На рівні поверхні, якібули раніше оштукатуреними і тріщини відсутні;

- смугами. Наносять навідносно рівні поверхні, з заглибленнями до5 мм;

- комбінованим шляхом.Застосовується в разі викривлень до 10 мм. Наноситься у вигляді смуг і точок.

Основні види обробки -штукатурка «короїд», «баранчик» і «мозаїчна» (для цоколя). Суха суміш переважнопродається в мішках і потребує приготуванні. Також, у продажу є готові розчини,які готові до застосування і піддаються колеровке.

3) Додаткові інструменти такомпоненти. Для виконання робіт з укладання утеплювача потрібні:

- шпателі для нанесенняштукатурних і клеевих сумішей;

- правило і будівельна теркавирівнюють штукатурку;

-шуруповерт і саморізипотрібні для закріплення металопрофілю на стіні;

- армуючі елементи;

- куточок з сіткою та рулонна склосітка зміцнюють стіни зовні будівлі. Атакож, убезпечуютьвід появи тріщин ізберігають фасад в доброму стані протягом багатьохроків.