СТІНОВА ПЛАСТИКОВА ОПАЛУБКА

Показати
Сортувати:

Елемент внутриішнього кута стінової пластикової опалубки

100 циклiв заливкипонад легка опалубкавага щита 3,85кгрозмiр 30*10*60навантаження на опалубку 60 kN/ m2Висока якість-зроблено в ІталіїМожливо нарощування по висотіматеріал-пластик..

2633.00 грн.

Елемент зовнішнього кута стінової пластикової опалубки

100 циклiв заливкиПонад легка опалубкаВага щита 3,05кг! Розмiр:25*0*60Навантаження на опалубку 60 kN/ m2Висока якість-зроблено в ІталіїМожливо нарощування по висотіМатеріал-пластик..

2497.50 грн.

Елемент стіновий із АБС-пластику опалубки панель 30*60

100 циклiв заливкиПонад легка опалубкаОсновний розмір щита 30х60смНавантаження на опалубку 60 kN/ m2Понад легка опалубка: максимальна Вага щита  2,90 кг!Висока якість-зроблено в ІталіїМожлив..

2222.00 грн.

Елемент стіновий із АБС-пластику опалубки панель 40*60

100 циклiв заливкиПонад легка опалубкаОсновний розмір щита 40х60смНавантаження на опалубку 60 kN/ m2Понад легка опалубка: максимальна Вага щита  3,68 кг!Висока якість-зроблено в ІталіїМожлив..

3106.00 грн.

Елемент стіновий з АБС-пластику опалубки панель 25*60

100 циклiв заливкиПонад легка опалубкаОсновний розмір щита 25х60смНавантаження на опалубку 60 kN/ m2Понад легка опалубка: максимальна Вага щита  2,65 кг!Висока якість-зроблено в ІталіїМожлив..

2774.00 грн.

Елемент стінової опалубки АБС-пластик панель 20*60 Geoplast Італія

100 циклiв заливкиПонад легка опалубкаОсновний розмір щита 20х60смНавантаження на опалубку 60 kN/ m2Понад легка опалубка: максимальна Вага щита  2,05 кг!Висока якість-зроблено в ІталіїМожлив..

2604.00 грн.

СТІНОВА ПЛАСТИКОВА ОПАЛУБКА

З часів античності зведення конструкцій з бетону, залізобетону відбувається за допомогою опалубки. Наприклад, опалубні технології застосовувалися вже в Римській імперії, починаючи з 3-2 століття до н.е. Для надання форм зведенням, аркам, куполам застосовували знімну опалубку з дощок і незнімну з цеглини, каменю.

На сьогодні, для швидкого і якісного зведення стін використовують стінну опалубку. Сучасна опалубка дозволяє швидко і в короткі терміни побудувати такі об'єкти:

 • багатоповерхові будівлі;
 • ліфтові шахти;
 • приватні будинки;
 • стіни складних конфігурацій;
 • т-образные примикання;
 • зовнішні і внутрішні кути.

Стінна опалубка може бути з наступних матеріалів


1) Пластик. Пластикова опалубка фірми Geoplast є формованими панелями з АБС - пластика, стійкого до дії ультрафіолету, вологи, хімічних реактивів. Опалубка з пластика має ряд важливих характеристик :

 • Легка. Навіть одна людина може без зусиль встановити пластикову опалубку стінну;
 • Має невеликі габарити і може легко переміщатися на будмайданчику;
 • Швидко збирається за допомогою нейлонового руків'я простим поворотом рукояті на 90 градусів;
 • Пластикова опалубка Geoplast може застосовуватися не менше 100 циклів;
 • Не вимагає мастила. Цемент практично не налипає на опалубку;
 • Не поступається металевою за якістю і не має проблем з корозією. Витримує робочу навантаження - 72kh/кв.м.;
 • Не потребує спеціальних умов складування.

Пластикова опалубка італійського виробництва Geoplast є як у вигляді стінної опалубки, так і у вигляді колонної для квадратних і круглих колон.

2) Дерево. Це найпростіший вид опалубки, для виготовлення яких використовуються дошки з твердих порід дерева. Її цілком можна зробити своїми руками. Для цього знадобляться дошки завтовшки 25-30 мм, цвяхи, руберойд або поліетиленова плівка. Покриття дерев'яної опалубки руберойдом або поліетиленовою плівкою дозволяє уникнути налипання бетону на опалубці. Інакше розбирання опалубки стане скрутним.

Другий варіант опалубки з дерева - опалубні щити з фанери (багатошаровий матеріал з шпони). Характеризується тим, що має гладку поверхню. І, залежно від виду фанери, вона може бути як разовою, так і такою, що ламінує, яка припускає багатократне використання.

3) Полістирол. Полістирол - полімерний матеріал з хорошими теплоізоляційними властивостями. Цей вид опалубки відноситься до стаціонарної опалубки, яка не розбирається після завершення будівництва. Вспененный пінополістирол - це хороший теплоизолятор, який дозволить економити вам на опалюванні упродовж багатьох років.

4) Метал. Один з найбільш поширених видів опалубки, яка широко застосовує при будівництві приватних котеджів, висотних будівель, торгових і промислових об'єктів. Завдяки жорсткості конструкції гарантована 100ерметичность при заливці.

Основний недолік опалубки з металу - в її великій вазі і необхідності захисту її від корозії.

Оренда стінної опалубки

На українському ринку Ви можете купити усі вищеперелічені види опалубки або ж розглянути питання оренди стінної опалубки. Якщо опалубка потрібна на короткий період або ж для разових робіт, то оренда стінної опалубки буде хорошим рішенням для вашої компанії.

Оптимальний варіант опалубки залежить від цілей, які поставлені перед вами, а також необхідності виконання будівельних робіт на разовій або постійній основі. Ознайомитися з асортиментом опалубних систем ви можете знайти в каталозі компанії Мальва-СТ.

Наша компанія є прямим імпортером пластикової опалубки Geoplast. І якщо вона Вас зацікавила, просимо Вас набрати наших фахівців і заощадити свій час на пошуках в інтернеті по запитах "опалубка стінна оренда ціна". Ви отримаєте компетентну відповідь на питання по оренді стінної опалубки яка опалубки стінної ціна.

Спасибі Вам за прочитання нашої статті. Бажаємо Вам успіхів в якісному і швидкому будівництві!