УЩІЛЬНЮВАЧІ БЕТОНУ

Показати
Сортувати:

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIDUR

Rocland Qualidur - це суха зміцнюючої суміш для бетонних підлог, що містить корунд, фракціонований кварцовий пісок, цемент, кольоровий пігмент і спеціальні добавки. Матеріал може розподілятися по пове..

489.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIDUR HP

Qualidur HP - це неметаллический упрочнитель для поверхні бетонних промислових підлог. До його складу входять спеціально формовані й фракціоновані мінеральні наповнювачі, цемент, добавки для змішуванн..

568.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALIROC

Qualiroc - це неметаллический упрочнитель поверхні бетонної підлоги. Матеріал являє собою готову до застосування суху суміш, до складу якої входить фракціонований кварцовий пісок, фарбувальні пігменти..

347.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP MASTER

Qualitop Master - це упрочнитель поверхні бетонної підлоги (топінг). До його складу входять як мінеральні, так і синтетичні наповнювачі, хімічні поліпшувачі рухливості і кольоровий пігмент. Матеріал з..

568.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP METAL HP

Серед основних переваг відзначимо надзвичайну ударну міцність цих матеріалів і високу зносостійкість до екстремальних умов експлуатації, стійкість до масел і вуглеводнів без утворення пилу.Колірна гам..

1085.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP MILLENIUM

Упрочнітель для бетонних підлог Qualitop Millenium являє собою суміш з спеціально підібраних неметалічних високоміцних наповнювачів, цементу і фарбувальних пігментів. Він наноситься на поверхню свежеу..

664.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP TERRAZZO

Після того, як стать буде залитий Qualitop Terrazzo, з'являться шліфовані і поліровані мармурові включення. Вони мають розмір від 10 до 25 мм для більшого розміру. Можна поставити Qualitop Terrazzo на..

867.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP TITANIUM

Qualitop Titanium - це суха суміш для зміцнення бетонних промислових підлог, до складу якої входять ретельно підібрані наповнювачі підвищеної міцності, високомарочний цемент, а також металева крихта. ..

605.00 грн.

Зміцнювач бетону (топінг) Rocland ROC CURE

Roc Cure являє собою прозору рідину на основі розчинника, яка у ролі кюрінгамі для підлог. Кюрінгамі розпорошується на тільки що укладені бетонні плити, де створює тонку плівку, запечатують свіжоуклад..

260.00 грн.

Змічнювач бетону (топінг) Rocland QUALITOP METAL

Qualitop Metal включає до свого складу струмопровідний окислюється металевий наповнювач, цемент, пігменти і поліпшувачі укладиваемості. Розсипаний на поверхні свежеуложенного бетону, або нанесений ..

1000.00 грн.

УЩІЛЬНЮВАЧІ БЕТОНУ

У сучасному світі активно використовується технологія виготовлення зміцнених бетонних підлог на автостоянках, паркінгах, складських приміщеннях, виробничих цехах і т.п. Широко застосовується в умовах, в яких не передбачено вплив агресивного хімічного середовища.

В основі технології знаходиться принцип формування на поверхні бетону міцного захисного шару з портландцементу зі спеціальними наповнювачами.

Особливість технології в тому, що зміцнений поверхневий шар створюється відразу з бетонною основою.


Для зміцнення основи застосовують топінги. Залежно від того, який саме вид топінгу використали, стійкість до стирання може зрости в 1,5-3 рази.

При укладанні бетонної основи топінги - ущільнювачі бетону рівномірно розподіляються по поверхні бетону. Опорядження поверхневого шару проводять затирочною машиною після того, як зміцнювач вбере в себе вологу і потемніє.


Залежно від вимог замовника використовую три основних види топінгу для бетону:

- кварц. Підлоги з середнім експлуатаційним навантаженням;

- корунд. Підлоги з високим експлуатаційним навантаженням;

- метал. Підлоги з найбільш високими механічним навантаженнями.


Переваги топінгів для бетону:

- Міцність. Підвищують довговічність бетонної підлоги;

- Довговічність. Застосування топінгів збільшує термін експлуатації в 5 і більше разів;

- Гігієнічність. Рівна і міцна структура бетонної підлоги не створює додаткових забруднень. Прибирання даних підлог займає мінімум часу;

- Декоративність. На ринку представлені топінги для бетону широкої колірної гами. Крім цього, суміші мають різну фракцію і підлогу можна зробити як гладкою, дзеркальною так і шорсткою.