УЩІЛЬНЮВАЧІ БЕТОНУ

Показати
Сортувати:

Зміцнювач бетону DI FLOOR – DI STONE 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI STONE дозволяє отримати поверхні високої зносост..

2.00 грн.

Зміцнювач бетону сухий DI FLOOR – DI COLOR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять мінеральні добавки, синтетичні абразиви, цемент та спеціальні добавки, що надає продукту відмінних якостей у плані довговічності, а також яскравого інтенсивного к..

2.00 грн.

Зміцнювач сухий DI FLOOR – DI COR 25 кг.

Затверджувач, до складу якого входять кварцові заповнювачі, спеціально обрані за своїми фізико-хімічними властивостями, цемент, добавки та барвники. DI COR дозволяє отримати поверхні високої зносостій..

2.00 грн.

Змічнювач бетону сухий DI FLOOR – DI TOP 25 кг.

Сухі зміцнювачі DI FLOORНаносяться на поверхню свіжоукладеного бетону з метою підвищення зносостійкості, виключення пилоутворення, стійкості до статичних і динамічних навантажень, удароміцності промис..

2.00 грн.

Сухий зміцюнювач DI FLOOR – DI METAL 25 кг.

DI METAL рекомендується для підлог, призначених витримувати постійні та високі навантаження: склади з інтенсивним переміщенням, машинобудівна промисловість, цехи деревообробки, рух транспорту на гусен..

2.00 грн.

УЩІЛЬНЮВАЧІ БЕТОНУ

У сучасному світі активно використовується технологія виготовлення зміцнених бетонних підлог на автостоянках, паркінгах, складських приміщеннях, виробничих цехах і т.п. Широко застосовується в умовах, в яких не передбачено вплив агресивного хімічного середовища.

В основі технології знаходиться принцип формування на поверхні бетону міцного захисного шару з портландцементу зі спеціальними наповнювачами.

Особливість технології в тому, що зміцнений поверхневий шар створюється відразу з бетонною основою.


Для зміцнення основи застосовують топінги. Залежно від того, який саме вид топінгу використали, стійкість до стирання може зрости в 1,5-3 рази.

При укладанні бетонної основи топінги - ущільнювачі бетону рівномірно розподіляються по поверхні бетону. Опорядження поверхневого шару проводять затирочною машиною після того, як зміцнювач вбере в себе вологу і потемніє.


Залежно від вимог замовника використовую три основних види топінгу для бетону:

- кварц. Підлоги з середнім експлуатаційним навантаженням;

- корунд. Підлоги з високим експлуатаційним навантаженням;

- метал. Підлоги з найбільш високими механічним навантаженнями.


Переваги топінгів для бетону:

- Міцність. Підвищують довговічність бетонної підлоги;

- Довговічність. Застосування топінгів збільшує термін експлуатації в 5 і більше разів;

- Гігієнічність. Рівна і міцна структура бетонної підлоги не створює додаткових забруднень. Прибирання даних підлог займає мінімум часу;

- Декоративність. На ринку представлені топінги для бетону широкої колірної гами. Крім цього, суміші мають різну фракцію і підлогу можна зробити як гладкою, дзеркальною так і шорсткою.