Гарантія

На товари, придбані в інтернет-магазині "Мальва-СТ", надається гарантія від виробника.

Її термін залежить від сервісної політики конкретного виробника і може коливатися від звичних 14 днів і до декількох місяців.

Гарантійний термін товару, як правило, вказаний на його упаковці. Документом, який підтверджує гарантійні зобов'язання, вважається гарантійний талон виробника.

Його (разом з розрахунковим документом) Ви отримуєте при оплаті товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що гарантійне обслуговування не може бути зроблене без наявності гарантійного талона.

У вас є можливість обміняти або повернути придбаний у нас товар в течії 14 днів після здійснення купівлі. Для цього Вам треба прийти до нас з "пакетом" наступних документів : заява про обмін або повернення товару; паспорт або інший документ, який підтверджує Вашу особу; товарний чек (якщо Ви розраховувалися наличными); оригінал банківської картки і сліп-чек (якщо Ви платили по онлайн-системі). Обміняти і повернути можна тільки ті одиниці товару, які не були Вами використані і пошкоджені.

Поверненню або обміну підлягає товар, у якого збережені усі споживчі якості, не пошкоджена упаковка, є товарний вид, фабричні ярлики і пломби. Якщо Ви вирішили відмовитися від замовлення до того, як Вам його доставив кур'єр, то на момент його прибуття Ви оплачуєте тільки вартість кур'єрських послуг або нічого не платите (якщо кур'єр ще не виїхав за вказаною Вами адресою).

Якщо цікавить детальніша інформація, звертайтеся в наш call- центр. Номери телефонів вказані в розділі "Контакти".