Клей для ковроліну, лінолеуму

Показати
Сортувати:

Bostik KE 310. Клей акриловий емульсійний для підлогових покриттів. 20 кг

Bostik KE 310 Економічний акриловий емульсійний клейГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КЕ 310 спеціально призначений для укладання звичайних підлогових покриттів:ПВХ в плитках або рулонах багатошарових ПВ..

1500.00 грн.

Bostik KS 330. Міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких гнучких підлогових покриттів.20 кг

BOSTIK KS 330 Надзвичайно міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких підлог ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯКлей BOSTIK KS 330 спеціально розроблений для укладання гнучких підлогових покриттів будь-як..

2430.00 грн.

Bostik KU 320. Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

1815.00 грн.

Forbo 144 EuromixPU. Двокомпонентний універсальний клей. 7,87кг

Forbo 144 EuromixPU. Двокомпонентний  універсальний клей.Основа: двокомпонентний поліуретановий клей.Основа затверджувача:ізоціанати.Застосовується  для приклеювання покриттів:- всі види па..

1324.00 грн.

Forbo 232 Montageklebstoff. Клей монтажний. 310 мл.

Forbo 232 Montageklebstoff.  Клей монтажний.Основа: синтетичний каучукЗастосовується для приклеювання: - плінтуса з дерева та твердого ПВХ; - гіпсові та гіпсокартонні плити; - Д..

184.00 грн.

Forbo 418 Euroflex Lino Plus - клей для лінолеуму і пробкових покриттів, 14 кг.

Основа: водна дисперсія акрилових сополімерівЗастосовується для приклеювання покриттів:- лінолеум; натуральний- покриття пробкові на основі з джуту;- система «тепла підлога».Властивості:- висока клеюч..

2093.00 грн.

Forbo 525 EurostarBasic. Універсальнийклей. 13кг

Forbo 525 EurostarBasic.  Універсальний клей.Основа: акрилова дисперсія. Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття в рулонах; - вінілові покриття на спіненій..

1598.00 грн.

Forbo 525 EurostarBasic. Універсальнийклей. 20кг.

Forbo 525 EurostarBasic.  Універсальний клей.Основа: акрилова дисперсія. Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття в рулонах; - вінілові покриття на спіненій..

2458.00 грн.

Forbo 528 Eurostar Allround Клей для LVT і інших вінілових покриттів.13 кг.

Forbo 528 EurostarAllround Клей для LVT і інших вінілових покриттів.Основа: акрилова дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття; - LTV.Властивості: - ..

1881.00 грн.

Forbo 650 Eurostar Fastcol – Дисперсійний контактний клей. 7,5 кг.

Forbo 650 EurostarFastcol–дисперсійний  контактний клей.Основа: полімерна дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів:- на ступені: ковролін, гума та ПВХ; - на стінах на підприємствах ..

3310.00 грн.

Forbo900 Europlan DSP – Дисперсійна шпаклівка 14 кг.

Forbo 900 EuroplanDSP - Дисперсійна шпаклівкаОснова: штучні смоли.Застосовується  для :- шпаклювання поверхні змінюючих форму, особливо  для спортивних покриттів при укладанні на  ДСП..

2458.00 грн.

GOLDBASTIK BF 50 Клей - фіксатор для текстильних покриттів однокомпонентний.10 кг.

GOLDBASTIK BF 50   Клей - фіксатор для текстильних покриттів.Основа: акриловая дисперсія.Застосовується для:- фіксація текстильних підлогових покриттівВластивості :Витрати: 80-150 г/кв.м.В..

2260.00 грн.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. 10 кг.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. Основа: акрилова дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів: - ПВХ; - вінілові покриття; - LVT плитка; - ..

1750.00 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .14 кг.

GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для приклеювання :- комерційні  гомогенні ПВХ і вінілові покриття;- килимові та ..

1224.00 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для ..

1836.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 1 кг

Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеювання покриттів:- гомогенні (рулони, плитки);- гетерогенні (щільний ПВХ, піно-ПВ..

187.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 3,5 кг.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 1 кг 3,5 кг. 17 кг Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеюв..

564.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів. 17 кг

Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеювання покриттів:- гомогенні (рулони, плитки);- гетерогенні (щільний ПВХ, піно-ПВ..

2613.00 грн.

MS PRO - однокомпонентний клей для паркету. 18,5 кг

MS PRO - клей для паркету.Основа: сілан модифіковані полімер. Однокомпонентний.Застосовується для приклеювання:- паркету: музичного, багатошарового, штучного;- масивної дошки;- паркетної дошки;- систе..

4217.00 грн.

RENOVE SMP ELASTIC 300. Еластичний паркетний клей для дерев'яних підлог. 12кг

RENOVE SMP ELASTIC 300. Еластичний паркетний клей для дерев'яних підлог. Основа: силан.  Однокомпонентний.Застосовується для приклеювання покриттів: - паркет трьохшаровий; - &nbs..

2306.00 грн.

Клей для ковроліну, лінолеуму

Навіщо потрібен клей для лінолеуму і ковроліну?Клей для лінолеуму потрібен, щоб уникнути деформації підлогового покриття. Без фіксує суміші підлогу може зміщуватися, створювати «хвилі». Для усунення дефектів доведеться перестилати настил.

Клей для ковроліну потрібен, якщо приміщення ширше 5 метрів. Якщо приміщення призначене для комерційних цілей, основу потрібно покривати фіксуючим складом. Щоб додати естетики настилу, засіб використовують для закладення швів.

Види і характеристики клею для гнучких підлогових покриттівВибір клею залежить від покриття, на яке він наноситься. Існують вбираючі і не вбирають поверхні. Залежно від цього критерію підбирається склад. Є два види - дисперсійний і реакційний клей.

До першого виду належить водорозчинна суміш. Дисперсійний клей наноситься на всмоктує основу. Може використовуватися для підлоги з обігрівом. Не має різкого запаху. Відноситься до екологічних матеріалів. Під час використання повинен дотримуватися температурний режим в приміщенні (не менше 15 градусів). Низькі температури знижують еластичність. До дисперсійним складам відноситься:

 •     акрілат;
 •     бустилат;
 •     Гумілакс.


Існують дисперсійні суміші з компонентами, стійкими до низьких температур. В середньому вони переносять до 5 циклів замерзання. В інших випадках важливі умови зберігання і транспортування. Залишки клею легко видаляються з поверхні.

Реакційний склад відноситься до двокомпонентним. У нього входять полімери і епоксидної смоли. Після нанесення відбувається хімічна реакція, за рахунок якої поверхні склеюються. У реакційний клей для гнучких покриттів входить розчинник. Тому суміш має запах і легко загорається. Не має особливих вимог до температури і вологості повітря.

Як вибрати клей підлоговий?


Основні моменти, які потрібно враховувати під час вибору клею:

 •     основа під нього;
 •     витрата матеріалу;
 •     тип лінолеуму;
 •     тип приміщення;
 •     температура і вологість приміщення.


При виборі підлогового клею повинно враховуватися підставу, на яке він буде наноситься. Залежно від того вбирає поверхню чи ні застосовуються різні склади. На бетон, цемент, дерев'яні поверхні наноситься водорозчинна суміш. Для ДВП і фанери вміст води в засобі повинно бути мінімальним.

Реакційний клей для гнучких підлогових покриттів наноситься на не вбирає підставу (керамограніт, плитка, камінь). Використовувати його потрібно в засобах захисту в провітрюваному приміщенні.

Підібрати відповідний клей для підлогових покриттів можна на нашому сайті. Асортимент представлений топовими брендами:

 •     Bostic;
 •     Fordo;
 •     Goldbastic;
 •     Kiilto Extra;


Весь товар має документацію, сертифікати якості. Компанія «Мальва-СТ» контролює, щоб продукція поставлялася в відповідних умовах.