Клей для паркету

Показати
Сортувати:

Клей Bostik KU 320 (Бостік КУ 320). Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

2952.00 грн.

Клей для паркету

Який повинен бути паркетний клей?


Клей для паркету є сумішшю з фіксують властивостями. Він використовується для укладання дерев'яних покриттів. Від якості суміші залежить термін служби паркету.
Клей повинен володіти рядом властивостей:

 • міцна фіксація матеріалу до бази;
 • високий рівень еластичності;
 • тривалість експлуатації;
 • мати хорошу адгезивні здатність;
 • стійкість до «просідання», температурних коливань, вологості;
 • екологічність і безпеку.

Під час вибору паркетного клею потрібно враховувати розмір дощок, на яку базу його будуть наносити, призначення приміщення.
На нашому сайті представлені продукти Bostik, Fordo, Kiilto, SikaBond, Ms Elastic, Renove Urethane. Всі марки пройшли строгий контроль якості, не завдають шкоди довкіллю. За рахунок «розумної» навігаційної системи на нашому сайті легко підібрати клей для укладання фанери та інших дерев'яних покриттів.


Види паркетних клеїв


Клей для укладання паркету глобально ділиться на дві групи: одно- і двокомпонентний. Однокомпонентний складається з основи і води або розчинника. Основою може бути каучук, поліуретан, MS-полімери, штучні смоли. Після висихання речовина, що входить в основу, полимеризуется, а вода випаровується.
До переваг однокомпонентного клею на водній основі можна віднести:

 • екологічність і гіпоалергенність;
 • низька ціна;
 • відсутність запаху.

Паркетний клей на водній основі підходить для дуба та ясена. Цей варіант може використовуватися для укладання дощок невеликих за розміром, за винятком фруктової деревини. Для укладання паркету з фруктових дерев кількість води в клеї мало б перевищувати 30%.

Для берези, ясена, клена повинен використовуватися однокомпонентний склад з розчинником. При використанні водних розчинів паркет деформується.
Двокомпонентний клей дорогий, має високу склеює здатність. У складі відсутня вода, тому він підійде для будь-якого дерева. Кожен компонент складу окремо упакований. Під час змішування відбувається хімічна реакція і склад полімеризується. Працювати з двокомпонентним клеєм потрібно швидко, він легко «схоплюється». Час нанесення готової суміші - 1 година. Коротко про головне:

 • еластичність;
 • міцність;
 • заповнює всі нерівності бази під паркет;
 • довговічність.


Поліуретановий клей для дошки


Полімерний клей для дошки буває однокомпонентним і двох. Він один з найбільш затребуваних на ринку. Однокомпонентний підійде для укладання дощок будь-якого розміру. Він не деформує декоративний шар і не дає усадку. Можна використовувати на бетон, не потребує грунтовці. Застигає до 5 днів.
Для натурального матеріалу підійде двокомпонентний склад поліуретанового клею. Найчастіше продається в сухому вигляді. Його розбавляють з емульсією. Цей фіксуючий склад використовується з будь-якою базою, в тому числі метал і бетон. Міцність буде залежати від типу деревини. Застигання відбувається за добу.

Грамотно підібраний клей паркетний дозволить створити ідеальне покриття для підлоги, яке прослужить десятки років. Фахівці нашого магазину готові надати допомогу при виборі матеріалу.