ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Показати
Сортувати:

BARRACUDA 10k Професійний засіб очищення керамічної плитки. Засіб для видалення цементу, бетону 5л

BARRACUDA 10k Професійний засіб очищення керамічної плитки Компанія EMS (США) - один з лідерів виробництва засобів для видалення мінеральних відкладень, особливо будівельних розчинів.  Зав..

1435.00 грн. 1435.00 грн.

BARRACUDA Універсальний засіб для очищення будівельних забруднень. 0,5 л

Компанія EMS (США) - американський виробник засобів видалення будівельних розчинів і мінеральних відкладень.  Синтетична кислота Syntech характеризується тим, що діє ефективніше традиційних ки..

195.00 грн.

Synclean Hood. Засіб для очищення кухонної витяжки від жиру 0,5 л

Synclean Hood - очищення кухонної витяжки, від жиру, кіптяви, бруду. Професійний засіб без хлору, розчинників, бутилів, безпечний для шкіри.Ефективний екологічний засіб очищення витяжок, духовок та..

195.00 грн. 195.00 грн.

Synclean Антижир. Засіб для видалення жирів 0,5 л

Synclean.  Антижир. Американський  засіб для очищення і прибирання об'єктів від сильних жирових забруднень (тваринні та рослинні жири, масла, кіптява). Ефективно очищає плити, мі..

190.00 грн. 190.00 грн.

Xtreme Aqua. Засіб для попередження цвітіння водойм 5 л

Xtreme Aqua. Дезинфекція, попередження, цвітіння водойм 5 л.Професійний засіб для знищення широкого спектру патогенних мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибів) та водоростей. Підсилює очищення води..

678.00 грн. 678.00 грн.

Xtreme Kitchen Засіб для дезінфекції видалення запахів гнилі цвілі вогкості 500 мл

ЗА УМОВИ КУПІВЛІ 10 (ДЕСЯТИ) ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ XTREME 100 МЛ ВИ ОТРИМУЄТЕ:- БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ;- ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ XTREME 100 МЛ В ПОДАРУНОК.Xtreme Kitchen. Екологічний засіб для дезінфекції т..

195.00 грн. 195.00 грн.

Xtreme. Видалення запахів і дезінфекція 0,5л

Xtreme.  Видалення запахів і дезінфекція Американський екологічний засіб для дезінфекції та дезодорації (видалення неприємних запахів).  Інноваційна формула на основі вегетативних бак..

201.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,1л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

60.00 грн.

Xtreme. Дезинфікуючий засіб 0,5л

Xtreme.  Дезинфікуючий засіб Продукт «Xtreme.  Дезинфікуючий  засіб »- це універсальний безхлорний дезинфікуючий та дезодоруючий засіб, виробництва США (компанія EMS). Ефект..

201.00 грн. 210.00 грн.

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Що таке безпечні миючі засоби


Догляд за будинком та підтримання чистоти вимагають щоденного використання величезної кількості засобів для чищення. І якщо вдуматися, скільки хімії кожна людина використовує протягом усього життя, стає не по собі. Як відомо, до складу побутової хімії входить маса шкідливих сполук, але оскільки вибору немає, доводиться використовувати потенційно небезпечні засоби. На щастя, нещодавно ситуація докорінно змінилася і виробники нарешті задумалися про здоров'я своїх покупців і готові запропонувати їм безпечні миючі засоби.


Безпечні чи екологічні миючі засоби – це шанс для кожної господині підтримувати чистоту в будинку без ризику підірвати своє здоров'я чи здоров'я близьких. У лінійку входить безліч засобів, використовуючи які можна повністю перетворити весь будинок. Почати знайомство варто з найнеобхідніших миючих засобів.


Екологічні засоби для прибирання


Безпечні засоби для миття підлоги BARRACUDA залишаються основним щитом, який захищає людей від хвороботворних бактерій, які можуть потрапити до будинку з вулиці через взуття. Проводити вологе прибирання, використовуючи екологічні засоби для миття підлоги, можна так часто, як ви самі вирішите, а це дуже важливо, якщо вдома живуть маленькі діти або особи, які страждають на хронічні або сезонні захворювання.


Звичайно, миттям підлоги прибирання у будинку обмежуватися не може. Забруднення накопичуються на всіх поверхнях та їх необхідно своєчасно видаляти. Безпечні засоби для прибирання допоможуть вам впоратися із забрудненнями в кожній кімнаті, від ванни та кухні до спальні та передпокою. З їх допомогою ви повністю знезаразите всі поверхні в будинку та зможете насолодитися ідеальною чистотою. Екологічні засоби для збирання Xtreme повністю безпечні і дуже ефективні. Вони не завдадуть шкоди вашій шкірі, навіть якщо випадково потраплять на незахищену ділянку і зможуть відмити навіть застарілі забруднення.


Безпечні засоби для чищення обов'язково повинні бути в кожному будинку. Вони допоможуть скоротити час, необхідний для прибирання в кілька разів, так ви не тільки збережете своє здоров'я, але й просто втомлюватиметеся. Екологічні засоби для чищення не тільки абсолютно нешкідливі для людей і тварин, але ще й мають м'який ненав'язливий аромат.


«Мальва-СТ» на даний момент є найкращим виробником безпечних засобів для чищення, створених на натуральній основі.