КЛЕЙ

Показати
Сортувати:

Bostik KE 310. Клей акриловий емульсійний для підлогових покриттів. 20 кг

Bostik KE 310 Економічний акриловий емульсійний клейГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КЕ 310 спеціально призначений для укладання звичайних підлогових покриттів:ПВХ в плитках або рулонах багатошарових ПВ..

1500.00 грн.

Bostik KP5. Клей для паркету, фанери на вініловій основі. 20 кг

 BOSTIK TARBICOL KP5 - Бостік Тарбікол КП5Вініловий клей швидкого схоплювання для необробленого паркету і пробкової підкладки ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯBінілoвий клeй, гoтoвий до наклеювання:- ..

1781.00 грн.

Bostik KPA. Клей для паркету. 25 кг

КЛЕЙ BOSTIK TARBICOL KPA (Бостік Тарбікол КПА)Клей на спиртовій основі для будь-якого паркету ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯГотовий до використання клей на спиртовій основі, призначений для укладання різ..

2589.00 грн.

Bostik KS 330. Міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких гнучких підлогових покриттів.20 кг

BOSTIK KS 330 Надзвичайно міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких підлог ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯКлей BOSTIK KS 330 спеціально розроблений для укладання гнучких підлогових покриттів будь-як..

2430.00 грн.

Bostik KU 320. Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

1815.00 грн.

Forbo 144 EuromixPU. Двокомпонентний універсальний клей. 7,87кг

Forbo 144 EuromixPU. Двокомпонентний  універсальний клей.Основа: двокомпонентний поліуретановий клей.Основа затверджувача:ізоціанати.Застосовується  для приклеювання покриттів:- всі види па..

1324.00 грн.

Forbo 232 Montageklebstoff. Клей монтажний. 310 мл.

Forbo 232 Montageklebstoff.  Клей монтажний.Основа: синтетичний каучукЗастосовується для приклеювання: - плінтуса з дерева та твердого ПВХ; - гіпсові та гіпсокартонні плити; - Д..

184.00 грн.

Forbo 418 Euroflex Lino Plus - клей для лінолеуму і пробкових покриттів, 14 кг.

Основа: водна дисперсія акрилових сополімерівЗастосовується для приклеювання покриттів:- лінолеум; натуральний- покриття пробкові на основі з джуту;- система «тепла підлога».Властивості:- висока клеюч..

2093.00 грн.

Forbo 525 EurostarBasic. Універсальнийклей. 13кг

Forbo 525 EurostarBasic.  Універсальний клей.Основа: акрилова дисперсія. Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття в рулонах; - вінілові покриття на спіненій..

1598.00 грн.

Forbo 525 EurostarBasic. Універсальнийклей. 20кг.

Forbo 525 EurostarBasic.  Універсальний клей.Основа: акрилова дисперсія. Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття в рулонах; - вінілові покриття на спіненій..

2458.00 грн.

Forbo 528 Eurostar Allround Клей для LVT і інших вінілових покриттів.13 кг.

Forbo 528 EurostarAllround Клей для LVT і інших вінілових покриттів.Основа: акрилова дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів: - вінілові покриття; - LTV.Властивості: - ..

1881.00 грн.

Forbo 650 Eurostar Fastcol – Дисперсійний контактний клей. 7,5 кг.

Forbo 650 EurostarFastcol–дисперсійний  контактний клей.Основа: полімерна дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів:- на ступені: ковролін, гума та ПВХ; - на стінах на підприємствах ..

3310.00 грн.

Forbo900 Europlan DSP – Дисперсійна шпаклівка 14 кг.

Forbo 900 EuroplanDSP - Дисперсійна шпаклівкаОснова: штучні смоли.Застосовується  для :- шпаклювання поверхні змінюючих форму, особливо  для спортивних покриттів при укладанні на  ДСП..

2458.00 грн.

GOLDBASTIK BF 50 Клей - фіксатор для текстильних покриттів однокомпонентний.10 кг.

GOLDBASTIK BF 50   Клей - фіксатор для текстильних покриттів.Основа: акриловая дисперсія.Застосовується для:- фіксація текстильних підлогових покриттівВластивості :Витрати: 80-150 г/кв.м.В..

2260.00 грн.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. 10 кг.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. Основа: акрилова дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів: - ПВХ; - вінілові покриття; - LVT плитка; - ..

1750.00 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .14 кг.

GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для приклеювання :- комерційні  гомогенні ПВХ і вінілові покриття;- килимові та ..

1224.00 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для ..

1836.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 1 кг

Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеювання покриттів:- гомогенні (рулони, плитки);- гетерогенні (щільний ПВХ, піно-ПВ..

187.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 3,5 кг.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів 1 кг 3,5 кг. 17 кг Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеюв..

564.00 грн.

Kiilto Extra. Клей для підлогових і стінових покриттів. 17 кг

Kiilto Extra - клей для підлогових і стінових покриттівОснова: акриловий клей на водній основіЗастосовується для приклеювання покриттів:- гомогенні (рулони, плитки);- гетерогенні (щільний ПВХ, піно-ПВ..

2613.00 грн.

КЛЕЙ

Клей для паркету та ламінату

Щороку в сучасному світі випускається величезна кількість різноманітних клейових речовин, які стали активно використовуватися в різних галузях промисловості. Вироблена якісна продукція стала широко застосовуватися для ремонту і будівництва приміщень. Клей, як універсальна речовина, стали масово практикувати для склеювання підлогових покриттів з різних видів матеріалу. Маючи ефективні показники, він став незамінним засобом для міцного з'єднання поверхонь.

Клей для підлогових покриттів.

На сьогоднішній день існує багато різних марок клеїв і всі вони мають своє призначення. Еластичний клей для підлогового покриття дозволяє склеїти будь-який будівельний матеріал з поверхнею. Інноваційний клеючий розчин, рекомендований виробником, ефективно застосовується для всіх видів метеріалів.

Клей для паркету та ламінату - помічник при укладанні підлоги

Сьогодні найпопулярнішим покриттям підлоги є паркет і ламінат. Останній - це більш новий матеріал, але обидва вони є довговічними і мають відмінні декоруючі властивості, що надають приміщенням сучасний дизайн.

Ламінат від паркету відрізняється тим, що здебільшо його монтаж виконується за допомогою замкових пазових з'єднань, але є і такі типи, які так само як і паркет приклеюються до підготовленої поверхні. Визначити, що більш надійно - замкове з'єднання або приклеювання - складно, оскільки все залежить від навантажень і від ступеня підготовленості поверхні. Але однозначно, в перший час клей забезпечить надійне підлогове покриття, яке не буде скрипіти і деформуватися під навантаженням.