КЛЕЙ

Показати
Сортувати:

Bostik KE 310. Клей акриловий емульсійний для підлогових покриттів. 20 кг

Bostik KE 310 Економічний акриловий емульсійний клейГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КЕ 310 спеціально призначений для укладання звичайних підлогових покриттів:ПВХ в плитках або рулонах багатошарових ПВ..

1450.00 грн.

Bostik KS 330. Міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких гнучких підлогових покриттів.20 кг

BOSTIK KS 330 Надзвичайно міцний акриловий емульсійний клей для будь-яких підлог ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯКлей BOSTIK KS 330 спеціально розроблений для укладання гнучких підлогових покриттів будь-як..

3113.70 грн.

Bostik KU 320. Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

2464.00 грн.

GOLDBASTIK BF 50 Клей - фіксатор для текстильних покриттів однокомпонентний.10 кг.

GOLDBASTIK BF 50   Клей - фіксатор для текстильних покриттів.Основа: акриловая дисперсія.Застосовується для:- фіксація текстильних підлогових покриттівВластивості :Витрати: 80-150 г/кв.м.В..

3029.40 грн.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. 10 кг.

GOLDBASTIK BF 53 Клей - фіксатор для підлогових покриттів. Основа: акрилова дисперсія.Застосовується для приклеювання покриттів: - ПВХ; - вінілові покриття; - LVT плитка; - ..

2378.98 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .14 кг.

GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для приклеювання :- комерційні  гомогенні ПВХ і вінілові покриття;- килимові та ..

1224.00 грн.

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг

GOLDDFSTIKBF 55 Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. GOLDDFSTIKBF55.Клей для вінілових та килимових покриттів .21 кг. 14 кг. Основа: акриловая дісперсія.Застосовується  для ..

1836.00 грн.

RENOVE SMP ELASTIC 300. Еластичний паркетний клей для дерев'яних підлог. 12кг

RENOVE SMP ELASTIC 300. Еластичний паркетний клей для дерев'яних підлог. Основа: силан.  Однокомпонентний.Застосовується для приклеювання покриттів: - паркет трьохшаровий; - &nbs..

2306.00 грн.

Sader Adhesif. Фіксатор для ПВХ покриттів для підлоги, змінних плиток, килимових покриттів, ПВХ. 15 кг.

Фіксатор SADER ADHESIF - САДЕР АДЕЗІФФіксатор для ПВХ плитки,  килимова плитка та килими з нетканою підкладкою ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯSADER ADHESIF, спеціально розроблений для кріплення:- текст..

2889.00 грн.

SikaBond -52 Parquet Клеї паркетний. Еластичний клей для дерев'яних підлог. 600мл.

 SikaBond -52 Parquet Клеї паркетний.  Еластичний клей для дерев'яних підлог.Основа: поліуретан. Застосовується для приклеювання покриттів: - більшість типів дерев'яних підлог,..

332.00 грн.

SikaBond 151.Еластічний клей для паркету

SikaBond 151.Еластічний клей для паркету Основа: силан-модифікований полімер. Застосовується для приклеювання покриттів: - будь-який тип паркету і ламінованої підлоги (в т.ч. модульни..

5090.16 грн.

SikaBond 152 - однокомпонентний силан-модифікований клей для паркету. 17 кг

 SikaBond 152 - однокомпонентний силан-модифікований клей для паркету. Основа: сіланмодифікованого  полімеру (SMP).Застосовується для приклеювання покриттів: - інженерна дошка;&n..

5510.65 грн.

SikaBond 54 Parquet .Еластічний клей для дерев'яних підлог 13кг.

SikaBond 54 Parquet .Однокомпонентний еластичний клей для дерев'яних підлог Основа: поліуретан.Застосовується для приклеювання покриттів: - дерев'яна підлога (панелі, дошки різні по ширин..

4933.00 грн.

SikaBond PU 2K.Клей для паркету двокомпонентний

 SikaBond PU 2K.Клей для паркету двокомпонентнийОснова: поліуретан.Застосовується для приклеювання покриттів: - масивна дошка; - паркет: модульний, штучний, мозаїчний, художній;&nbs..

2021.00 грн.

SikaBond тисячі S .Однокомпонентний клей на основі синтетичних смол.17кг.

SikaBond тисячі S .Однокомпонентний клей на основі синтетичних смол.Основа: синтетична смола. Застосовується для приклеювання покриттів: - паркет: модульний, художній, штучний; - парк..

4425.17 грн.

Клей Bostik KU 320 (Бостік КУ 320). Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

2471.70 грн.

КЛЕЙ

Клей для паркету та ламінату

Щороку в сучасному світі випускається величезна кількість різноманітних клейових речовин, які стали активно використовуватися в різних галузях промисловості. Вироблена якісна продукція стала широко застосовуватися для ремонту і будівництва приміщень. Клей, як універсальна речовина, стали масово практикувати для склеювання підлогових покриттів з різних видів матеріалу. Маючи ефективні показники, він став незамінним засобом для міцного з'єднання поверхонь.

Клей для підлогових покриттів.

На сьогоднішній день існує багато різних марок клеїв і всі вони мають своє призначення. Еластичний клей для підлогового покриття дозволяє склеїти будь-який будівельний матеріал з поверхнею. Інноваційний клеючий розчин, рекомендований виробником, ефективно застосовується для всіх видів метеріалів.

Клей для паркету та ламінату - помічник при укладанні підлоги

Сьогодні найпопулярнішим покриттям підлоги є паркет і ламінат. Останній - це більш новий матеріал, але обидва вони є довговічними і мають відмінні декоруючі властивості, що надають приміщенням сучасний дизайн.

Ламінат від паркету відрізняється тим, що здебільшо його монтаж виконується за допомогою замкових пазових з'єднань, але є і такі типи, які так само як і паркет приклеюються до підготовленої поверхні. Визначити, що більш надійно - замкове з'єднання або приклеювання - складно, оскільки все залежить від навантажень і від ступеня підготовленості поверхні. Але однозначно, в перший час клей забезпечить надійне підлогове покриття, яке не буде скрипіти і деформуватися під навантаженням.