КЛЕЙ

Показати
Сортувати:

Клей Bostik KU 320 (Бостік КУ 320). Універсальний акриловий емульсійний клей для гнучких підлогових покриттів. 20 кг.

КЛЕЙ Бостік KU 320 / КУ 320Універсальний акриловий емульсійний клей для підлогових покриттівЗАСТОСУВАННЯКлей Бостік КУ 320 спеціально призначений для укладання гнучких підлогових покриттів:- ПВХ в пли..

2952.00 грн.

КЛЕЙ

Клей для паркету та ламінату

Щороку в сучасному світі випускається величезна кількість різноманітних клейових речовин, які стали активно використовуватися в різних галузях промисловості. Вироблена якісна продукція стала широко застосовуватися для ремонту і будівництва приміщень. Клей, як універсальна речовина, стали масово практикувати для склеювання підлогових покриттів з різних видів матеріалу. Маючи ефективні показники, він став незамінним засобом для міцного з'єднання поверхонь.

Клей для підлогових покриттів.

На сьогоднішній день існує багато різних марок клеїв і всі вони мають своє призначення. Еластичний клей для підлогового покриття дозволяє склеїти будь-який будівельний матеріал з поверхнею. Інноваційний клеючий розчин, рекомендований виробником, ефективно застосовується для всіх видів метеріалів.

Клей для паркету та ламінату - помічник при укладанні підлоги

Сьогодні найпопулярнішим покриттям підлоги є паркет і ламінат. Останній - це більш новий матеріал, але обидва вони є довговічними і мають відмінні декоруючі властивості, що надають приміщенням сучасний дизайн.

Ламінат від паркету відрізняється тим, що здебільшо його монтаж виконується за допомогою замкових пазових з'єднань, але є і такі типи, які так само як і паркет приклеюються до підготовленої поверхні. Визначити, що більш надійно - замкове з'єднання або приклеювання - складно, оскільки все залежить від навантажень і від ступеня підготовленості поверхні. Але однозначно, в перший час клей забезпечить надійне підлогове покриття, яке не буде скрипіти і деформуватися під навантаженням.