ПОСЛУГА КЛІНІНГ

Сервіс з прибирання житлових та нежитлових приміщень стає все більш затребуваним.

Сьогодні на українському ринку представлено широке коло компаній, які пропонують послуги в даному напрямку діяльності. Ви хочете зекономити свій час, мінімізувати фінансові витрати і зберегти свої сили? Тоді, залучення клінінгової компанії - це хороший варіант для Вас.

Вибір найбільш підходящої клінінгової компанії, яка допоможе навести порядок, займає тривалий час. Адже часто, такі послуги потрібні не тільки на разової основі, але і на регулярній.

Якщо Ви ще шукаєте спеціалістів, які виконають прибирання будь-якого об'єкта, то ми пропонуємо Вам розглянути співпрацю з клінінговими компаніями, які активно користуються сертифікованими американськими засоби очищення компанії EMS.

 

Мальва-СТ - офіційний дистриб'ютор продукції EMS. Головні характеристики цих засобів:

1) Безпека для людини.

Виробляється на заводі з сертифікатом Green Circle, який підтверджує виробництво у відповідності з високими екологічними вимогами.

Складається з екологічних продуктів - сертифікат Safer Choice.

Три нуля по системі безпеки (HMIS): 0 - шкода для людини, 0 - вибухонебезпечність; 0 - займистість.

2) Безпека для поверхонь.

Американські засоби володіють низьким рівнем корозійності. Кислотні засоби створені на основі запатентованої синтетичної кислоти Syntech, яка працює так само ефективно, як мінеральні кислоти, але більш ніж в 10-ть разів менш корозійні, ніж вони.

У лужних засобах EMS відсутні фосфати, розчинники, бутилен. Фарба, лак, інші захисні покриття не ушкоджуються.

Видалення запахів, грибків і плісняви ​​здійснюється засобами без хлору, запаху, кольору. Продукти компанії EMS абсолютно безпечні для алергіків.

3) Безпека для навколишнього середовища.

100% біорозкладні за 10 днів.

 

Наші партнери - це клінінгові компанії, які протягом багатьох років успішно надають послуги з прибирання: житлових і нежитлових приміщень, будівель, вікон, промислових підприємств.

Ми запрошуємо до співпраці і гарантуємо високу якість послуг виконаних безпечними миючими засобами, якими користуються більш ніж в 50 країнах світу.

 

Зателефонуйте нам, будь ласка, і Ви отримаєте екологічну чистоту і затишок в домі, офісі.