ПОСЛУГА УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ

Чому на укладку ламінату потрібно наймати тільки професіоналів?

Без залучення фахівця легко допуcтити помилки:

 - не витримані зазори між ламінатом і стіною. Ламінат роздується;

- зробили великі зазори близько труб та дверей. Зазори будуть сильно помітні;

- із зусиллям забивали замки при укладанні. Через певний час під впливом зміни теператури зявляться тріщини;

- не дотримано площу укладання без зазорів (порогів);

- на стиках кімнат не зроблено порожки;

- не перевірили рівність підлоги тощо.

 

Укладання ламінату починають з настилу пароізоляції. Пароізоляція не обовязкова, але бажана для настилу. Плівка щільністю 200 мікрон використовується в якості пароізоляції. Захищає ламінат від вологи, яку може містити стяжка. Смуги пароізоляції укладаються з нахлестом 20 см і з'єднуються скотчем.

Укладання підкладки для ламінату. Підкладку укладають на всю поверхню підлоги, впритул до стіни. Як і пароізоляція, склеюється скотчем. Підкладка необхідна для теплоізоляції, шумоізоляції і вирівнювання нерівностей підлоги розміром до 1-2 мм на погонний метр.

Укладання ламінату на підкладку. Після покупки ламінату залиште його в приміщенні в закритій упаковці на 2-ва дні. За цей час ламінат отримає вологість і температуру властиву приміщенню і після укладання не змінить істотно свої розміри. Укладаючи ламінат, пам'ятайте про те, що між стіною і ламінатом повинен бути зазор близько 1-1,5 см. Протягом року температура в приміщенні змінюється і зазор необхідний для можливого збільшення ламінату в розмірах. І третій момент - це відстань між торцевими замками сусідніх рядів. Залежно від виробника він може змінюватися, але повинен бути в районі 20-30 см. В процесі експлуатації це зменшить навантаження на замки і забезпечить довговічність ламінату.

Монтаж плінтуса. Це підрізування плінтусів і з'єднання їх між собою за допомогою кутів, стиків, закінчень з кріпленням їх до стіни дюбелями або саморізами.

 

Крім цього, є багато тонкощів, які добре відомі фахівцям і враховуються під час укладання підлогових покриттів.

 

Купивши ламінат у компанії Мальва-СТ, Ви отримали гарантовано якісний продукт, який забезпечує Ваш комфорт. А для того, щоб якісний ламінат прослужив Вам багато років, пропонуємо Вам укласти за допомогою наших фахівців.

Компанія Мальва-СТ вже більше 20 років виконує роботи з укладання підлогових покриттів, заливки бетонних підлог, будівництва. Саме завдяки багатогранному досвіду, ми комплексно підходимо до укладання ламінату з урахуванням конструктивних особливостей приміщень.

 

Звертайтесь до нас і ми зробимо все для комфорту Вас та Вашої родини.